Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 7, 2020

Несподівана проблема Юрія Луценка

Автор:

|

Березень 28, 2017

|

Рубрика:

Несподівана проблема Юрія Луценка

Згадаймо, як непросто відбувалося його призначення генеральним прокурором України. Щоб він міг заступити на цю посаду без юридичної освіти й досвіду роботи в органах прокуратури, навіть спеціально переписували відповідний закон. А тепер може статися, що омріяне крісло доведеться звільнити на законних підставах. Так, ймовірність такого розвитку подій лежить ближче до жанру фантастики, ніж до реалій українського політичного життя. Однак намір зробити пана Луценка безробітним вже озвучено.

У вівторок, 28 березня, інтернет-газета «Українська правда» повідомила, що попередній генпрокурор Віктор Шокін хоче повернутися на втрачене місце через суд. Позов до Вищого адміністративного суду він уже подав. У заяві просить визнати незаконними і скасувати постанову Верховної Ради про надання згоди на його звільнення з посади та двох президентських указів, а також поновити його на адміністративній посаді.

Одразу виникло запитання, чому згадано два укази Петра Порошенка. Отож, у першому написано: «Звільнити Шокіна Віктора Миколайовича з посади Генерального прокурора України». А у другому сказано доповнити цей текст словами «згідно з поданою ним заявою». Невже справді заяви не було, чи вона з’явилася під певним тиском? Чекати вже недовго. Слухання призначено на 10 квітня.

На світлині: Петро Порошенк і Віктор Шокін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply