Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 15, 2019

Непроханий «гість», що впав з неба

Автор:

|

Травень 16, 2017

|

Рубрика:

Непроханий «гість», що впав з неба

Прес-центру штабу АТО на своїй facebook-сторінці розповів про знахідку, виявлену на позиціях українських армійців поблизу села Кримське Луганської області. Це безпілотний літальний апарат, який упав, як можна здогадатися, через якусь поламку. Дрон міг бути використаний як з розвідувальною, так і з диверсійною метою. Наразі його передали для експертного вивчення.

А зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 16 травня 2017 року, повідомляє про деяку зміну тактики окупаційних військ. Вчора впродовж дня терористи поводили себе відносно спокійно, зате з настанням вечора різко наростили інтенсивність обстрілів. Загалом впродовж минулої доби вони 37 разів відкривав вогонь по українських позиціях. А судячи з того, що така ситуація спостерігалася вздовж усієї лінії розмежування, не викликає сумнівів координованість ворожих дій.

Ще одна відмінність від традиційної картини полягає у тому, що на Приморському напрямку цього разу не було чути пострілів з мінометів і гармат. Тут сепаратисти  використовували стрілецьку зброю, гранатомети різних систем з автоматичними станковими включно, великокаліберні кулемети. А найбільш інтенсивними ворожі обстріли були на Донецькому напрямку. Контрольовані кремлівською владою бандформування вдавалися тут і до мінометів двох калібрів, і до озброєння бойових машин піхоти (БМП). Що ж стосується Луганського напрямку, то загарбники гатили не лише з мінометів, а й  з гармат калібру 122 міліметрів. Впродовж доби двоє українських військовослужбовців отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...