Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Неправильний діагноз підозрюваному в корупції

Автор:

|

Березень 27, 2017

|

Рубрика:

Неправильний діагноз підозрюваному в корупції

Комісія Міністерства охорони здоров’я (МОЗ), яка перевіряла попередньо встановлений відстороненому голові Державної фіскальної служби (ДФС) Роману Насірову діагноз, не підтвердила його достовірність. За висновками експертів, лікарі з елітної «Феофанії» необґрунтовано перебільшували важкість стану пана Насірова. Про це повідомляє 27 березня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

«Об’єктивних підстав для встановлення зазначеного раніше діагнозу, на переконання комісії МОЗ, у лікарів «Феофанії» не було. Члени Комісії викрили також порушення при виписці пацієнта з цього лікувального закладу», – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, 2 березня НАБУ затримало пана Насірова у лікарні «Феофанія» за підозрою у зловживанні службовим становищем. Персонал тоді відмовився допустити до палати детективів через важкий стан пацієнта.

Зрештою антикорупціонери оголосили голові ДФС про підозру, однак не перевели його в установу тимчасового утримання через стан здоров’я. Для об’єктивної оцінки діагнозу НАБУ 6 березня звернулося до Міністерства охорони здоров’я з метою надання клініко-експертної оцінки послуг «Феофанії».

Світлини: RFE/RL.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...