Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 22, 2018

Нелегка доля проповідника у вигнанні

Автор:

|

Вересень 13, 2016

|

Рубрика:

Нелегка доля проповідника у вигнанні

06_0913-2

Міністерство юстиції Туреччини скерувало у міністерство юстиції США запит з вимогою заарештувати Фетхуллаха Ґюлена, якого турецька влада звинувачує в організації спроби державного заколоту. Це вперше Анкара офіційно звертається до Вашингтону з цього приводу. Підтвердження про отримання запиту американська сторона наразі не надала.

Раніше Туреччина домагалася екстрадиції відомого на увесь світ проповідника, який зараз живе в Пенсільванії. У серпні суд Стамбула видав ордер на його арешт. Фетхуллаха Ґюлена називають другою за впливовістю особою в Туреччині після президента Реджепа Ердогана. Віце-президент Сполучених Штатів Джо Байден нещодавно заявляв, що з розумінням ставиться до позиції турецької влади у цьому питанні, однак наголосив, що США будуть дотримуватися вимог свого законодавства.

Нагадаємо, що у липні цього року в Туреччині зірвалася спроба державного заколоту. Після його придушення Реджеп Таїп Ердоган назвав головним змовником свого давнього опонента. Сам Фетхуллах Ґюлен стверджує, що не має відношення до організації перевороту. Його адвокати повідомляли, що він побоюється за своє життя.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...