Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 21, 2020

Нелегалам у Парижі влаштовують «Сталінград»

Автор:

|

Жовтень 31, 2016

|

Рубрика:

Нелегалам у Парижі влаштовують «Сталінград»

1031___10-2

Ще трохи, і Франція здобуде сумнівну славу держави, де найбільш жорстко поводяться з біженцями. Ще не вляглися пристрасті, що розпалилися довкола силового демонтування стихійного наметового містечка «Джунглі» у Кале, як уже щось подібне розгортається у столиці.

Отож, у понеділок, 31 жовтня, евакуація стихійного табору нелегальних мігрантів почалася і у Парижі. Поліцейські ділять людей на дві групи: шукачі притулку і мігранти без документів. Про це повідомляє агентство Франс Прес. Мігрантів, що пройшли такий перепис, розселять у спеціалізовані центри. Місцева влада поспішає зі знесенням цього наметового табору через погані санітарні умови. На початок операції у ньому перебувало близько 2500 осіб.

Але є тут цікава особливість. Цей стихійний табір мігранти розташували біля площі з назвою «Сталінград». І у цьому проглядається якась містична символічність. Перші поселенці з’явилися тут у травні. Міська влада кілька разів безуспішно намагалися розселити табір. Однак минулого тижня до місцевих мешканців прийшло підкріплення. Адже після того, як знесли найбільше незаконне поселення мігрантів в місті Кале, сотні нелегалів взяли курс на Париж.

Світлина REUTERS.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply