Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Небо над Калинівкою уже «відкрили»

Автор:

|

Жовтень 10, 2017

|

Рубрика:

Небо над Калинівкою уже «відкрили»

Ця новина привернула увагу навіть закордонних інтернет-видань. Адже свідчить, що у місті Калинівці та навколишніх селах Вінницької області, де рівно два тижні тому сталася масштабна пожежа на військових складах, життя повертається у звичну колію. У вівторок, 10 жовтня, сайт «Радіо Свобода» повідомляє, що у цьому районі від ранку відновлено рух повітряного транспорту. Вже немає відкритих осередків горіння та вибухів.

Втім, ще майже 900 фахівців досі ліквідовують наслідки лиха. До робіт залучено 81 одиницю техніки. Генштаб Збройних Сил України у мережі Facebook повідомляє: «До знешкодження боєприпасів, що не розірвалися, та інших вибухонебезпечних предметів залучені 38 груп розмінування. Станом на 9.00 10 жовтня 2017 року уже очищено 15,101 гектарів території арсеналу». Є також інформація, що до інших військових частин перемістили 150 тонн боєприпасів. Готують до передачі ще 15 тонн.

Також представники цивільно-військового співробітництва намагаються вирішити побутові проблеми місцевих мешканців, чиї оселі постраждали від вибуху.

Нагадаємо, що пожежа і вибухи на складах боєприпасів біля Калинівки почалися ввечері 26 вересня. З небезпечної зони евакуювали понад 30 тисяч осіб, дві людини отримали травми. Прокуратура не виключає, що причиною надзвичайної події стала диверсія.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply