Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Не визнавати вибори в окупованому Криму!

Автор:

|

Вересень 08, 2016

|

Рубрика:

Не визнавати вибори в окупованому Криму!

07_0809-1

З цим проханням Верховна Рада України 8 вересня звернулася до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій. У прийнятому зверненні народні депутати України закликали зарубіжні країни не скеровувати своїх спостерігачів на вибори до російської Держдуми в Криму і не визнавати їх результати. Згідно з українським законодавством стосовно всіх іноземців, які приїдуть до Криму для спостереження за виборами, будуть відкриті кримінальні справи за порушення правил перетину державного кордону.

Крім того, українські депутати попросили міжнародні організації запобігти включенню тих російських депутатів, які будуть обрані в Криму, до складу парламентських делегацій Російської Федерації в ПАРЄ і ОБСЄ. Як відомо, Крим був анексований Росією навесні 2014 року і міжнародне співтовариство продовжує вважати, що півострів залишається українською територією. Відповідно там не може бути організовано жодних виборів депутатів парламенту іншої держави.

Вибори до Державної думи Росії відбудуться 18 вересня в єдиний день голосування. Як показало недавнє опитування, проведене недержавною дослідницькою організацією «Левада-центр», близько половини росіян мало цікавиться майбутнім голосуванням.

На світлині: окупаційна влада, прагнучи дезорієнтувати кримчан, навіть знайшла «свою» Савченко.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply