Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Не кожне ручкання називається перемовинами

Автор:

|

Квітень 02, 2016

|

Рубрика:

Не кожне ручкання називається перемовинами

MICT_n__16-04-02__04_Переговори

Якщо людина принципова то це назавжди. Наприкінці 2013 року тодішній режим застосував до Генконсула України в Стамбулі Богдана Яременка санкцію, яка дипмовою звучить як «відкликання на Батьківщину», хоча насправді є банальним звільненням з посади. А все тому, що різко розкритикував силовий розгін Євромайдану.

Так от пан Богдан, незалежно від особи господаря Банкової, зберігає здатність критичного погляду на події. Цього разу він на своїй сторінці у мережі Facebook задався запитанням: «Чи зустрічався\бачився Обама з Порошенком?». Йшлося про Саміт з питань ядерної безпеки, який завершився у Вашингтоні. Досвідчений дипломат проаналізував графік роботи Білого Дому і висловив обґрунтований сумнів у такому факті. Зустрічі у форматі «Обама-Порошенко» там не було. Однак вона описана на сайті Президента України – є живописне фото і навіть виклад порядку денного. Судячи з тексту, щоб про все згадане переговорити, мало й години.

Задавши запитання, Богдан Яременко сам і відповів. На його думку, фото зроблене перед вечерею з главами делегацій на Саміті. Обама вітав усіх запрошених, ручкався і фотографувався з кожним. Всі ці світлини є в Інтернеті. Пози фігурантів та інтер’єр приміщення одні й ті ж. То що це – перемовини чи «фотографічно-літературна містифікація, покликана якимось чином покращити імідж Порошенка»?

About Author

news

  • alex34

    Интересно, во сколько обошлась эта фотка… Самолёт, делегация и тд и тп… Наверняка дорого