Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 19, 2018

Не конфлікт, а російська окупація!

Автор:

|

Березень 20, 2017

|

Рубрика:

Не конфлікт, а російська окупація!

20 березня у Києві під головуванням Президента України відбулося п’яте засідання Ради регіонального розвитку. Під час дебатів стався епізод, який описали практично усі електронні ЗМІ нашої держави. Під час виступу очільниці представництва Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) в Україні Лілії Чернявської Петро Порошенко не стримався і змушений був перервати промовця. І таки було через що!

Ліліїя Чернявська, розповідаючи про діяльність цієї міжнародної структури в Україні, наголосила, що одним з основних напрямів роботи є підтримка людей, які опинилися в складній ситуації через «конфлікт на сході країни». Це можна було сприйняти як поодиноку неуважність у висловах. Однак далі з’ясувалося, що не йдеться про випадкову некоректність. Голова представництва ЄІБ промовила: «Акцент програми ставиться на областях, які безпосередньо постраждали від конфлікту – це Донецьк та Луганськ…»

І ось тут Петро Порошенко таки скористався своїм правом головуючого: «Прошу пробачення, але у нас немає конфлікту на сході. У нас є російська окупація української землі». Лілія Чернявська попросила вибачення і продовжила виступ,  надалі не згадуючи «конфлікт».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...