Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Не хочуть поліцейського на прізвище Лютий

Автор:

|

Грудень 26, 2016

|

Рубрика:

Не хочуть поліцейського на прізвище Лютий

1226___03-2

Масові акції протесту проти його призначення очільником управління поліції Черкаської області вже відбувалися на початку листопада. Тоді конфліктне питання вирішили відкласти і почекати, щоб активісти заспокоїлися. Валерій Лютий був радником мера Харкова Геннадія Кернеса, керував поліцією Кривого Рогу, перебував на посаді начальника головного управління Міністерства внутрішніх справ у Харківській області. А черкащани його не хочуть.

Його повторне призначення було здійснене в умовах збереження таємниці. За повідомленнями, які з’явилися у пресі лише ввечері у неділю, виконувач обов’язків глави Нацполіції Вадим Троян представив Валерія Лютого особовому складу напередодні. При цьому важливої події не анонсували. Найімовірніше, побоювалися протестів. Тож вони почалися 26 листопада.

Біля офісу головного управління Нацполіції в Черкаській області зібралися кілька десятків активістів. Вони вимагали зустрічі з Валерієм Лютим. Були спроби прорватися в приміщення, але їй перешкодили правоохоронці. Почалася штовханина, але наразі найгіршим її наслідком став відірваний ґудзик на мундирі одного з місцевих поліцейських начальників. Мітингувальники скандували гасла про Валерія Лютого та міністра Арсена Авакова. Під стіни принесли кілька шин та ялинку. Після цього таки до вийшов сам Валерій Лютий, закликав не порушувати громадський порядок і знову повернувся у приміщення.

Світлина: infomist

About Author

news

  • Olexandr Haponenko

    Шанс Лютому? Что он будет делать в Черкассах? Востанавливать явочные квартиры? Или вертикаль старого типа в полиции? нет, Аваков, не ожидали украинцы возврата старых делков после Майдана, а ты их снова на хлебные места прешь.

Loading...