Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Названо виконавців отруєння у Солсбері

Автор:

|

Вересень 05, 2018

|

Рубрика:

Названо виконавців отруєння у Солсбері

 

Прокуратура Великої Британії заявила у середу, 5 вересня, що має достатньо доказів для притягнення до відповідальності у справі про отруєння колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки Юлії двох громадян Росії – Олександра Петрова і Руслана Бошірова.

Втім, це можуть бути не справжні імена підозрюваних. Представник британської прокуратури Сью Хеммінг заявила: «Ми не будемо звертатися до Росії з приводу їх екстрадиції, так як російська конституція не дозволяє видавати своїх громадян». Однак, за її словами, якщо хтось з них відправиться в країну, на яку поширюється дія європейського ордера на арешт, він буде затриманий  і екстрадований відповідно до звинувачень, для яких немає терміну давності.

Нагадаємо, що Сергія і Юлію Скрипалів знайшли у непритомному стані в одному із скверів англійського міста Солсбері на початку березня 2018 року. Поліція заявила, що вони були отруєні нервово-паралітичною речовиною «Новичок». Після тривалого лікування їх виписали з лікарні. А наприкінці червня у британському місті Еймсбері були шпиталізовані Чарлі Роулі і його цивільна дружина Дон Стерджес. Вони були отруєні тією ж речовиною. Дон Стерджес померла 8 липня.

У цих отруєннях офіційний Лондон звинувачує Росію. Москва категорично заперечує.

Світлини: вгорі – фотопортрети ймовірних отруйників, внизу – вони ж у полі зору камери відеоспостереження.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply