Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Названо ім’я вбивці Дениса Вороненкова

Автор:

|

Березень 24, 2017

|

Рубрика:

Названо ім’я вбивці Дениса Вороненкова

Це громадянин України Павло Паршов, колишній військовослужбовець Національної гвардії. 24 березня новину повідомив народний депутат Антон Геращенко. За його словами, убивця був агентом російських спецслужб. Свого часу він таємно перейшов через кордон з Білоруссю, а звідти поїхав у Росію і пройшов там «курс спеціального навчання в школі для диверсантів, створеній ще за часів сталінського НКВС». А вже після цього за завданням російських спецслужб вступив до Нацгвардії, звідки згодом звільнився.

Тим часом Національна поліція розшукує його ймовірного спільника. Як сказав Антон Геращенко, йдеться про того, хто підвозив вбивцю до місця злочину.

Нагадаємо, що колишній депутат Держдуми від фракції комуністів Денис Вороненков у 2016 році втік в Україну, де отримав громадянство і виступав з викривальними заявами на адресу російської влади та Віктора Януковича. А учора, 23 березня був убитий в центрі Києва. Кілер, якого смертельно поранив охоронець Дениса Вороненкова, того ж дня помер у лікарні.

Наразі найчастіше обговорюють дві можливі версії причин вбивства – свідчення у справі екс-президента Віктора Януковича і намір колишнього депутата Держдуми розслідувати корупцію в російських держструктурах, а у тому числі й контрабанду через територію України, якою начебто займалися працівники Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ).

Світлина: DW/A.Magazova

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...