Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Націоналісти вимагають розпуску Верховної Ради

Автор:

|

Лютий 22, 2017

|

Рубрика:

Націоналісти вимагають розпуску Верховної Ради

У середу, 22 лютого, представники правих партій провели у Києві «Марш національної гідності». Участь у ході взяли прихильники «Свободи», «Національного корпусу» і «Правого сектору». За даними різних джерел у ньому взяли участь від 7 до 10 тисяч осіб. Дорогою активісти зупинилися біля адміністрації президента України і залишили там символічне послання у вигляді великої цукерки. Після цього колона попрямувала до Верховної Ради, де відбувся мітинг.

На ньому лідери трьох націоналістичних партій вимагали припинити торгівлю з Росією і територіями на сході країни, непідконтрольними Києву, а також виконати вимоги Євромайдану. А саме – провести люстрацію, деолігархізацію, позбутися корупції, покарати вбивць Героїв Небесної сотні. Промовці заявили, що Майдан завершився, але революція триває.

Пізніше представник демонстрантів позафракційний депутат Андрій Білецький зачитав у Верховній Раді перелік вимог. У їх числі – розірвання дипломатичні стосунків з Росією, заборона продажу земель і приватизації стратегічних підприємств, запровадження нового політичного курсу, який повинен спиратися на пріоритет національних інтересів, а також розпуск парламенту і проведення нових виборів.

Світлини: pravda.com.ua.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply