Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 21, 2019

Націоналісти публічно звернулися до Президента

Автор:

|

Грудень 01, 2016

|

Рубрика:

Націоналісти публічно звернулися до Президента

1201___08-1

Кількасот представників націоналістичного спрямування 1 грудня зібралися на вулиці Банковій у Києві, впритул підійшовши до кордону правоохоронців біля Адміністрації Президента України. Активісти висунули свої вимоги до Петра Порошенка. Про це повідомляє інтернет-газета «Українська правда». Як зазначає її кореспондент, націоналісти здебільшого вимагали припинити політичні переслідування і звільнити політв’язнів. Яких саме – у виданні не сказано.

Без сутичок не обійшлося, хоч цього разу вони були незначними. Мітингарі декілька разів кинули фаєри, окрім цього жбурляли у правоохоронців сніжками. Та загалом ситуація була під контролем. Після акції її учасники рушили до Майдану Незалежності.

За інформацією столичної влади заявку на проведення акцій у четвер на Хрещатику подав лише «Добровольчий рух ОУН» Миколи Коханівського. У ній вказано, що акція почнеться о 15:00 і її учасники підуть до Адміністрації Президента «з вимогою звільнити політв’язнів і відсторонити Леоніда Кучму і Віктора Медведчука від Мінського процесу».

Зазначимо, сьогодні в Україні відбуваються заходи з нагоди Маршу мільйонів – ходи, яку провели у 2013 році соціально активні люди, обурені силовим розгоном Євромайдану у Києві.

Світлини: УП/Роман Кравець.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...