Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 20, 2019

НАТО закликає Росію вплинути на сепаратистів

Автор:

|

Грудень 19, 2016

|

Рубрика:

НАТО закликає Росію вплинути на сепаратистів

1219___06-1

19 грудня у Брюсселі відбулося дійство, яке російська агенція ТАСС називає засіданням Ради Росія – НАТО, а «Польське радіо» зустріччю послів держав Північноатлантичного альянсу і Росії. Втім, не назва тут головне, а розбіжності у викладенні сутності дискусії.

Зрозуміло, що промовчати геть про усе московська пропаганда не могла. Отож, в оприлюдненому ТАСС тексті процитовано ось ці слова Генерального секретаря альянсу Єнса Столтенберґа: «Країни НАТО і Росія дотримуються різних поглядів, і ця зустріч не означає повернення до звичайних відносин. Але без діалогу ми не зможемо вирішити наші розбіжності і поліпшити взаєморозуміння». Окрім того, згадано й висловлення особливої стурбованості активним проведенням Росією раптових військових навчань. Ще російська агенція написала, що однією з обговорених тем була Україна. І на цьому – все. Жодних деталей.

Зате з інших джерел дізнаємося, що штаб-квартира НАТО підтримує незалежність і територіальну цілісність України. «Союзники не визнали і не визнають нелегальної анексії Криму Росією. Ситуація на сході України також нас глибоко непокоїть. Випадки порушення домовленості про припинення вогню останніми місяцями досягли рекордної кількості. Важка техніка не була відведена, а на спостерігачів ОБСЄ постійно нападають», – наголосив Єнс Столтенберґ.

Посли НАТО закликали всі сторони виконувати мінські домовленості про припинення вогню, а Росію зокрема – вплинути на сепаратистів.

На світлині: Єнс Столтенберґ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...