Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Наскільки солодке слово Петра Порошенка?

Автор:

|

Квітень 04, 2016

|

Рубрика:

Наскільки солодке слово Петра Порошенка?

MICT_n__16-04-02__03_Офшори Порошенка

«Якщо мене оберуть, я буду діяти чесно і продам концерн Roshen», – ці слова з інтерв’ю німецькій газеті Bild, опублікованому напередодні президентських виборів 2014 року,  нині цитують сотні Інтернет-ресурсів. А будуть згадувати й тисячі якщо не мільйони разів. І все через публікацію журналістського розслідування, наслідки якого ще важко передбачити, але воно вже отримали виразну назву – «Офшорний скандал».

Об’ємний текст публікації містить надто багато специфічних термінів, щоб бути зрозумілим широкому загалу. Але громадськість легко сприйме просте формулювання – Петро Порошенко, всупереч обіцянкам, досі не позбувся активів «Рошену», натомість почав їх переводити у новостворені офшорні компанії. Зверху нашаровується моральний аспект – котрийсь з холдингів реєструвався саме в час Іловайської трагедії. І нарешті найбільш серйозне звинувачення. Згадані офшорні компанії знаходяться в управлінні структур, причасних до активів президента країни-агресора. І тому люди повинні почути від самого Президента виразну і переконливу відповідь. Хоча краще було б діяти чесно і продати той «Рошен»!

Гіпотетично тут не виключена пропагандистська диверсія. Чи навіть елемент гібридної війни. Але якщо воно підтвердиться, то що може бути гіршим? Лише те, що «Офшорний скандал» не випадково співпав у часі з протистоянням у форматі «президент–прем’єр».

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply