Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 3, 2020

Нащо георгієвська стрічка Анатолію Тимощуку?

Автор:

|

Травень 11, 2017

|

Рубрика:

Нащо георгієвська стрічка Анатолію Тимощуку?

Так-так, тому самому. Майстрові українського футболу, колишньому капітанові збірної України, переможцеві Кубка УЄФА. А ще – почесному громадянину міста Луцька. Втім, що там титули, ми ж його мали за патріота. Правда, ця впевненість похитнулася, відколи він почав працювати асистентом головного тренера російського клубу «Зеніт» (Санкт-Петербург). А тепер уже точно – фінал.

11 травня сайт «Волинь Post» оприлюднив світлини, на яких недавній улюбленець українських шанувальників футболу йде з георгієвською стрічкою. Так, він не почепив її на лацкан, а тримає у руках. Та хіба це зменшує неадекватність вчинку ситуації на Донбасі, де Анатолій десяток років віддав донецькому «Шахтарю»?

Першоджерелом інформації стала прес-служба пітерського «Зеніту». Там сказано, що з нагоди 72-й річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні футболісти і тренерський штаб команди поклали квіти до монумента «Мати-Батьківщина» на Піскарьовському меморіальному кладовищі. Звідти й взято фотографії.

Принагідно повідомимо, що група депутатів Луцької міської ради свого часу ініціювала процедуру позбавлення Анатолія Тимощука звання почесного громадянина, яке він отримав ще у 2008 році. Мотивація дуже логічна – замість працювати у державі, що веде неоголошену війну з нашою Вітчизною, краще б тренував дітей у рідному місті. Втім, рішення тоді не прийняли через брак голосів. Мабуть, зараз до цього питання повернуться.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply