Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 29, 2020

Народженій в Україні не можна в Україну

Автор:

|

Жовтень 21, 2016

|

Рубрика:

Народженій в Україні не можна в Україну

1021___06-0

Йдеться про співачку із сценічним псевдонімом Наташа Корольова. Вона народилася 31 травня 1973 у Києві, в музичній сім’ї. Мати Наталії – заслужена артистка України Людмила Поривай, а батько – Володимир Поривай, був хормейстером академічного хору. Старша сестра – теж співачка, що відома як Руся. Свого часу вона виїхала у північну Америку.

Аж ось 21 жовтня у мережі Facebook прес-секретар Служби безпеки України Олена Гітлянська підвередила, що Наталії, яка вже тривалий час живе в Росії, на 5 років заборонено в’їзд у нашу державу. На запитання про мотиви, почулася така відповідь: «За дії, що протирічать інтересам країни».

14 грудня Наташа Корольова планувала дати у Києві концерт. Раніше зізналася, що мріє виступити в Україні на міжнародному конкурсі «Євробачення-2017». Чулося, що її звинувачували в підтримці окупації Криму Росією. Однак прямих підтверджень цього в Інтернеті знайти не вдалося. Зате у «Вікіпедії» про Наталію Поривай написано: «Під час Євромайдану підтримувала революцію, приносячи медикаменти та гроші. Двоє братів брали участь в Євромайдані».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply