Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 28, 2021

Народився у бронежилеті?

Автор:

|

Жовтень 06, 2017

|

Рубрика:

Народився у бронежилеті?

Про тих, кому пощастило у критичній ситуації, кажуть «У сорочці народився!» Але прочитавши  6 жовтня на facebook-сторінці прес-центру штабу АТО чергову розповідь під рубрикою «Обличчя захисника», можна сформулювати відоме народне прислів’я інакше.

37-річний солдат-контрактник Геннадій (позивний – «Зелений») перебував на передовій, коли сильний поштовх у груди збив його з ніг. Обмацав місце удару і відчув у бронежилеті дірку від кулі. Вона не дійшла до тіла лише кілька міліметрів. Прошила укладку з автоматних магазинів у підсумках, фронтальну бронепластину жилета і застрягла у «подушці» з кевлару –  синтетичного волокна, що у п’ять разів міцніше від сталі. Найімовірніше, це був постріл снайпера терористів, до позицій яких було близько чотирьохсот метрів.

А оприлюднене того ж дня зведення прес-центру штабу АТО інформує , що минулої доби у зоні бойових дій промосковські бандформування здійснили 24 обстріли наших позицій. Українські бійці відривали вогонь у відповідь 17 разів. Ворог і цього разу на обмежувався піхотним озброєнням, а застосовував бойові машини піхоти та міномети. На щастя, втрат у лавах Збройних Сил України не було.

Світлина: солдат-контрактник Геннадій («Зелений») вже у новому бронежилеті.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply