Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Народився через 4 роки після смерті батьків

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Народився через 4 роки після смерті батьків

Про цей унікальний випадок у четвер, 12 квітня, розповідає агенція ВВС. Почалося все з того, що у Китаї подружня пара запланувала зачати дитину за допомогою штучного запліднення. З цією метою було заморожено кілька ембріонів. Але здійснити задумане цим людям не вдалося.  Вони загинули в автомобільній катастрофі.

А далі батьки загиблих тривалий час домагалися в судах дозволу використовувати ембріони. Вони зберігалися у лікарні китайського міста Нанкін, заморожені при температурі мінус 196 градусів. Врешті після тривалих юридичних розглядів батьки успадкували заморожені ембріони своїх дітей. І були сповнені рішучості довести справу до логічного завершення.

Але оскільки сурогатне материнство у Китаї заборонене, довелося вивести ембріони за кордон. Отож, вирішили скористатися послугами агентства сурогатного материнства в Лаосі. Безцінний вантаж довелося везти автомобілем, бо жодна авіакомпанія не погодилась прийняти на борт термос з рідким азотом, в якому перебували заморожені ембріони. Так від сурогатної матері з’явився на світ хлопчик, якого назвали Тяньтянь. Оскільки його батьків вже не було поміж живих, бабусям і дідусям довелося здавати аналіз ДНК, щоб довести, що це їх онук.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply