Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Народ з підземелля на ім’я «шудзу»

Автор:

|

Червень 20, 2017

|

Рубрика:

Народ з підземелля на ім’я «шудзу»

Як твердить неофіційна статистика, у Китаї є близько мільйона людей, які оселилися у поділених на оселі бомбосховищах і бункерах, побудованих у 1970-х – 1980-х роках. Їх називають «шудзу», або плем’я пацюків. Вони уміють ретельно приховувати місця свого проживання. І все ж час від часу таємницю вберегти не вдається. Як оце зараз. Про представників «шудзу», що виявлені у Пекіні, повідомляє сайт ВВС з посиланням на державне радіо Китаю.

У столиці країни випадково знайшли чималий підземний житловий комплекс, де оселилося приблизно 400 людей. Споруда мала лише один аварійний вихід. Виявили її цілком випадково: власники житла в комплексі Юлонь-Гарденс зауважили незнайомі обличчя. Це їх насторожило. Пізніше перед очима постали хитрі сплетіння із прихованих кімнаток за дверима до підвального приміщення однієї з веж комплексу. Все підземелля було поділене на окремі оселі з кухнями та кімнатами для куріння. Проживали там робітники-мігранти.

Свого часу китайська влада заохочувала використання таких об’єктів. У тому числі й під житло. Але згодом дозволи на використання підвальних приміщень припинили видавати через побоюваннями щодо стану безпеки.  У 2015 році було проведено масштабну операцію виселення з такого житла понад 120 000 «шудзу».

Світлина AFP: одне з місць проживання племені пацюків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply