Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 5, 2019

Народ Росії ще не готовий прокидатися

Автор:

|

Серпень 20, 2017

|

Рубрика:

Народ Росії ще не готовий прокидатися

У неділю, 20 серпня, у місті Ростові-на-Дону відбувся двогодинний мітинг соціально активних громадян за змінюваність влади. Він був організований місцевим відділенням громадського руху «Відкрита Росія». Участь в акції взяли активісти опозиційних до кремлівського режиму політичних сил – регіонального штабу Олексія Навального, а також партій ПАРНАС і «Громадянська ініціатива»

Мітинг проводили під гаслом «Ми – патріоти Росії!». Присутні вимагали змінюваності влади, скандували патріотичні гасла, критикували нинішню кремлівську владу. За словами одного з організаторів акції Вадима Кобзєва, офіційна пропаганда намагається нав’язати громадянам свої уявлення про патріотизм, але громадські активісти чинять опір такій пропаганді.

За перебігом мітингу спостерігали поліцейські, але не втручалися. Акція антипутінської опозиції заслуговує усілякого схвалення. А найбільше – за виявлену громадянську мужність у протистоянні з режимом. Однак активісти не отримали масової підтримки. Перехожі надто часто висловлювали скептичні коментарі щодо учасників мітингу та їх гасел. Вочевидь, російський народ ще не готовий усвідомити, в яке провалля веде його чинна влада.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply