Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Нардеп Олег Ляшко нарешті одружився

Автор:

|

Червень 02, 2018

|

Рубрика:

Нардеп Олег Ляшко нарешті одружився

Про це лідер Радикальної партії свого імені у суботу, 2 червня, повідомив у мережі Facebook. А пишемо «нарешті» тому, що вони з нареченою вже два десятки років, як кажуть у народі, живуть на віру. Правда, у наш час прийнято вживати термін «громадянський шлюб».

Ось що з цього приводу сказав для телепрограми «ТСН» сам Олег Ляшко: «20 років я думав, чи варто це робити. Я хотів би ще 20 років подумати, але Росіта не дала. Поставила ультиматум: або йдемо, або думай з іншою».

Незвичне як для українського вуха ім’я дружини Олега Ляшка має свою сімейну історію. Як розповідають ЗМІ, Росіта Сайранен народилася в Дніпропетровську в родині військового. Прабабуся була іспанкою, в чию честь дівчинці й дали таке ім’я. Познайомилися вони у 1998 році в залі ігрових автоматів, де Росіта працювала адміністратором. Вперше Олег Ляшко вийшов з нею на люди тільки наприкінці 2011 року. У пари є спільна дочка Владислава, якій 16 років.

І ще одна деталь. Як зазначає інтернет-видання «Табло ID», за кілька годин до весілля Олег Ляшко запостив відео, на якому вони з Росітою співають у караоке «Ах эта свадьба пела и плясала». Мабуть, запису відповідної пісні державною, українською мовою вдома у народного депутата України не знайшлося…

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply