Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 22, 2019

Нардеп Олег Березюк хоче ночувати на сходах

Автор:

|

Червень 19, 2017

|

Рубрика:

Нардеп Олег Березюк хоче ночувати на сходах

І не на яких-небудь, а на тих, що ведуть до порогу приміщення Адміністрації Президента України. Про це стало відомо у понеділок, 19 червня, завдяки телеканалу «112 Україна». Отож, Олег Березюк, голова парламентської  фракції «Самопоміч», оголосив голодування і буде здійснювати це дійство під стінами Адміністрації президента та ще й проведе там ніч на 20 червня.

Підставою для своєї протесаної акції він назвав перешкоджання, які чинить президентська команда меру Львова Андрію Садовому у його прагненнях вирішити проблеми зі сміттям у місті. Нагадаємо, що міський голова Львова за сумісництвом є ще й лідером партії «Самопоміч». А ще відзначимо, що ця політична сила демонструє нетипову для сучасної української політики внутрішню дисципліну й солідарність. На думку Олега Березюка, слова Володимира Гройсмана, що пролунали минулої середи на засіданні уряду на адресу Андрія Садового, були на 99% брехнею.

Тим часом сам Прем’єр-міністр 19 червня на селекторній нараді звернувся до всіх керівників місцевої влади України з такими словами: «Хочу зараз попросити всю країну: шановні колеги, міські та сільські голови, голови ОДА, якщо до вас, випадково, звернеться голова міста Львів Андрій Іванович Садовий за допомогою в певний період часу з вивезенням сміття зі Львова, я вас дуже прошу, будь ласка, якщо ви можете це зробити, допоможіть».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...