Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Нардеп Ігор Мосійчук іде на друге судове коло

Автор:

|

Жовтень 25, 2016

|

Рубрика:

Нардеп Ігор Мосійчук іде на друге судове коло

1025___06-1

Про це 25 жовтня заявив на брифінгу генеральний прокурор Юрій Луценко. Очолюване ним відомство має намір скерувати у парламент подання про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт одного з найбільш відомих членів фракції Радикальної партії Олега Ляшка. Ігор Мосійчук вже мав серйозні клопоти з прокуратурою, його справа навіть була у суді. Однак згодом все зупинилося. Бо при позбавленні народного депутата недоторканості сталися процедурні порушення. Тепер справа з суду повернулася у Генпрокуратуру, де вже готові запустити її по другому колу. Правда, до неї хочуть додати ще один епізод.

Ігоря Мосійчука підозрюють у вчиненні злочинів, які зазначені у  Кримінальному кодексі України як «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою», «Хуліганство», «Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок», «Втручання в діяльність судових органів», «Погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного».

Притягнення до суду ніколи не буває вчасним. Але тут пану народному депутату дуже не поталанило. Як повідомляли інформаційні сайти, минулої п’ятниці він одружився на дамі, яка колись була лейтенантом міліції. На весілля прийшло приблизно 170 гостей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply