Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Напруженість на фронті далі зростає

Автор:

|

Листопад 19, 2017

|

Рубрика:

Напруженість на фронті далі зростає

Про це інформує оприлюднене 19 листопада зведення прес-центру штабу АТО. Окупанти минулої доби відкривали вогонь по українських позиціях 30 разів, що на п’ять більше, ніж попередньої. Відзначається, що обстріли були прицільними і відбувалися вздовж усієї лінії фронту. Отже, ворог цілеспрямовано намагався завдати втрат нашим військам. І як не прикро, це йому вдалося. Під час бойових дій поранення отримали четверо військовослужбовців Збройних Сил України. Усіх їх оперативно доставлено до шпиталів.

Знову загарбники найбільше шаленіли на Луганському напрямку. А особливо – на Світлодарській дузі, де захисники України неодноразово опинялися під обстрілами з мінометів двох калібрів та озброєння бойових машин піхоти (БМП). Окрім того, промосковські бандформування застосували 82-міліметрові міномети у районах Новотошківського та Новоолександрівки. Гаряче було також біля Зайцевого, Кримського і Золотого.

На Донецькому напрямку терористи гатили з мінометів неподалік Павлополя. А ще неодноразово відкривали вогонь з піхотного озброєння на підступах до Авдіївки та Пісків.

У переважній більшості випадків ворожої активності українські підрозділи відкривали вогонь у відповідь.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...