Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Напруженість на Донбасі знову наростає

Автор:

|

Грудень 28, 2016

|

Рубрика:

Напруженість на Донбасі знову наростає

1228___01-3

Наче й не було запровадження режиму тиші. На сході України триває війна. 44 рази відкривали окупанти вогонь минулої доби. Про це дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО, оприлюдненого 28 грудня. Як і про те, що обстріли позицій Збройних Сил України відбуваються з використанням забороненого Мінськими угодами важкого озброєння і по усіх напрямках. На Маріупольському окупанти застосовували 122-міліметрові гармати та  міномети калібру 120 та 82 міліметри. Загалом тут обстріляно п’ять населених пунктів. Найбільше смертоносного вантажу впало на Широкине. Окрім того, тут доводило постійно бути обережними і пильними, щоб не потрапити у приціл ворожого снайпера.

На Донецькому напрямку обстріляно сім населених пунктів. При цьому контрольовані російською владою бандформування, як завжди, не оминули Авдіївку. На Луганському напрямку терористи для провокацій використали бронетранспортер (БТР).

27 грудня прес-центр штабу АТО на своїй facebook-сторінці розповідає також про нелегку працю фахівців Державної служби з надзвичайних ситуацій, які за зверненням Національної поліції вилучили вибухонебезпечні предмети, що проходили як речові докази в рамках кримінальних проваджень. Йдеться про чималий схрон боєприпасів, обладнаний терористами і виявлений правоохоронцями.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...