Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

Напруженість на Донбасі не спадає

Автор:

|

Червень 14, 2017

|

Рубрика:

Напруженість на Донбасі не спадає

Вздовж усієї лінії фронту тривають ворожі збройні провокації. Про це 14 червня дізнаємося із зведення прес-центру штабу АТО. Минулої доби ворожі бандформування 52 рази відкривали вогонь по українських позиціях. У п’ятьох випадках із застосуванням заборонених Мінськими угодами видів зброї. Тричі артилерійські снаряди  долітали до житлових кварталів.

Найбільше обстрілів (22) вже вкотре зафіксовано на Приморському напрямку. Тут після незначної перерви російсько-окупаційні війська застосували зенітні установки. Помічено також злочинну діяльність снайперів. А ще загарбники знову обстріляли мирні оселі мешканців Ольгінки, де пошкоджено приватні будинки об’єкти інфраструктури. На Донецькому напрямку декілька мін розірвалося у житлових кварталах Авдіївки. Уламками поранено 48-річну жінку. А на Луганському українські позиції обстріляно на семи ділянках фронту.

Минулої доби загинув один український військовослужбовець. Ще семеро зазнали поранень.

About Author

news

  • Тетяна

    Якщо Бог не дає ради тому, що відбувається, він допускає війну, щоб знищувати… Хотіли воювати, най воюють… тільки з жінкою з двома дітьми воювати то круто… а от з Путіним байки щодо психічних захворювань і крадіжок не проходять… тут потрібно відповідати за злочини і молдаван кегебістів Фільо і бандюг Зубиків, і судді Овсієнка А., що віджимає батьківську і дідівську домівку, за знущання над батьками і братом, за смерть чоловіка задля моєї рідної землі і хати!!! Доки буде наявна злочинність поліції і управління, доти буде війна. А це не допоможе, буде – ядерна. стріляти ту брехливу шизануто-дебілкувату молдаво-українську падлоту… це тільки винищувати… тут більше нічим не допоможеш..