Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Напад на журналістів «Схем» буде розслідувано

Автор:

|

Листопад 08, 2017

|

Рубрика:

Напад на журналістів «Схем» буде розслідувано

Таку обіцянку дав 8 листопада голова Національної поліції України Сергій Князєв. Йдеться тут про обурливий інцидент, що стався напередодні ввечері біля VIP-терміналу аеропорту «Київ», коли туди прилетів приватний літак з колишнім політиком Віктором Медведчуком. Його охорона напала на знімальну групу програми журналістських розслідувань «Схеми», яка є спільним проектом «Радіо Свобода» і телеканалу «UA:Перший».

Цей напад зафіксований на відео. На ньому видно як охоронці із закритими обличчями кинулися до знімальної групи і почали застосовувати силу. Вони кілька разів вибили камеру з рук оператора, а також засліплювали камеру спеціальним ліхтарем.

Сергій Князєв не заперечує бездіяльності працівників Нацполіції під час цього нападу і вважає, що вона стане об’єктом дослідження прокуратури. У коментарі журналістам програми він заявив: «Ми проведемо службове розслідування і висновки будуть достатньо швидкі і конкретні».

Віктор Медведчук – підприємець, лідер проросійської організації «Український вибір» і кум президента Росії Володимира Путіна, а також є представником України у гуманітарній робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи у Мінську.

Світлина з сайту «Радіо Свобода»: ліворуч – Сергій Князєв, праворуч – епізод нападу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...