Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 31, 2020

Напад на учасників блокади Донбасу

Автор:

|

Лютий 28, 2017

|

Рубрика:

Напад на учасників блокади Донбасу

28 лютого відбулося кілька пов’язаних між собою подій щодо проблеми, яка отримала назву «блокади торгівлі з окупантами». Почнемо з того, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков попросив повноважень, щоб розігнати її учасників, а також дорікнув прем’єр-міністру Володимиру Гройсману за «лібералізм» уряду щодо цієї проблеми.

Згодом на facebook-сторінці «Штабу блокади торгівлі з окупантами» з’явилася інформація, що розпочалася таким реченням: «Сьогодні, 28 лютого 2017 року, редути Штабу блокади були одночасно атаковані у двох точках: редут «Запоріжжя» в Бахмуті та редут «16 добровольчого батальйону» у Кривому Торці». Однак напад здійснили аж ніяк не підрозділи очолюваного паном Араковим відомства. «Штаб» кваліфікував своїх супротивників як «тітушок» і твердив, що «поліція в інцидент не втручалась». Троє учасників блокади отримали ушкодження різної тяжкості. У тому числі ножове поранення у ногу.

Однак у тій же мережі Facebook голова Донецького обласного управління Національної поліції В’ячеслав Аброськін повідомив, що «поліцейські затримали 37 осіб, які вчинили напад на учасників блокади». Як бачимо, це абсолютно спростовує твердження про бездіяльність правоохоронців. Зараз працівники поліції встановлюються особи кожного учасника конфлікту, опитують свідків.

На світлині: працівник поліції за з’ясовує деталі нападу.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply