Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Напад на суд у місті Херсоні

Автор:

|

Квітень 05, 2018

|

Рубрика:

Напад на суд у місті Херсоні

У будівлі Херсонського міського суду у четвер, 5 квітня, стався інцидент, який у наші дні можна побачити хіба у фільмах-вестернах. Засідання стосувалося обрання запобіжного заходу для громадянина Сергія Осьмініна – колишнього депутата підконтрольної російській окупаційній владі міськради Євпаторії. Він був затриманий 3 квітня.

За даними Служби безпеки України (СБУ) Сергій Осьмінін у березні 2014 року сприяв діяльності так званої «самооборони Криму», а під час анексії півострова брав активну участь у захопленні адміністративних будівель органів державної влади та місцевого самоврядування. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі.

І раптом у приміщенні суду сталася бійка. Це група невідомих осіб намагалася «відбити» у працівників СБУ Сергія Осьмініна. Його адвокат заявив, що того намагалися вивести з будівлі силою. Дружина Осьмініна Галина демонструвала журналістам рани на ногах. Чи справді цей напад відбувався проти волі затриманого, наразі невідомо. Втім, не виключено, що комусь дуже не хочеться, щоб на суді випливли подробиці анексії Криму.

Світлина: Галина Осьмініна в Херсонському міському суді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply