Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Напад на ромів у Києві почали розслідувати

Автор:

|

Квітень 25, 2018

|

Рубрика:

Напад на ромів у Києві почали розслідувати

Повідомлення про це у середу, 25 квітня, надійшло із столичної поліції. Хоча сам інцидент стався ще у суботу, 21 квітня. Два кримінальні провадження з цього приводу відкрито після публікації в інтернеті відео розгрому табору ромів у Голосіївському районі Києва. Йдеться про злочини, що формулюються у Кримінальному кодексі України як «порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної належності або ставлення до релігії» та «хуліганство».

Отож, в інтернеті оприлюднили відео агресивних дій невстановлених наразі осіб щодо ромів, які перебували на Лисій горі у Києві. Очевидці описували у соціальних мережах, як батьки з дітьми утікають від молодих людей в масках, як у ромів кидають каміння та порскають з газових балончиків.

Відповідальність за цей акт взяли на себе праворадикали з організації «С14». Вони виправдовують свої дії потребою гарантування безпеки місцевим мешканцям.

За інформацією «Deutsche Welle», раніше в поліції заявляли, що за фактом підпалу поселення ромів у парку Голосіївського району Києва не реєстрували жодного провадження.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply