Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Напад на голову Інституту національної пам’яті

Автор:

|

Лютий 16, 2017

|

Рубрика:

Напад на голову Інституту національної пам’яті

Інцидент стався 16 лютого біля будівлі агенції «Укрінформ», куди Володимир В’ятрович прийшов давати прес-конференцією. Перед входом на голову Інституту національної пам’яті накинулося кілька невідомих у масках, демонструючи агресивні наміри. Найімовірніше, їхня акція мала на меті лише залякування. Адже могли скористатися і фактором раптовості і чисельною перевагою, щоб бодай раз ударити або чимось облити. Однак цього не сталося.

Отож потерпілим назвати пана В’ятровича підстав нема. А ті інтернет-портали, які пишуть про бійку, помиляються. За офіційною інформацією поліції, інцидент кваліфіковано як «спроба нападу». Затримано трьох осіб, мотиви дій яких з’ясовуються.

Цього ж дня під дверима Українського інституту національної пам’яті невстановлені особи розлили червону фарбу і залишили наклейки «Слов’янська варта». Знову ж про пошкодження майна не йдеться.

Ці два випадки помітно відрізняються від різких аж до брутальності акцій, що властиві нинішнім непростим часам. Тут є підстави констатувати демонстраційний характер дій, коли їх учасники не заступають за риску Кримінального кодексу. Відповідно злі язики отримали підстави говорити про інсценування з метою підвищити рейтинг. Мовляв, Володимир В’ятрович нещодавно оприлюднив проект календаря свят в Україні. А у ньому помітно зменшив число вихідних у році, що викликало незадоволення у суспільстві й критику у середовищі інтелектуалів.

Світлина з місця події біля агенції «Укрінформ».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply