Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Найскладніший тиждень за останні пів року 

Автор:

|

Травень 25, 2018

|

Рубрика:

Найскладніший тиждень за останні пів року 

Вночі о 4:45 у п`ятницю, 25 травня, російсько-терористичні війська обстріляли з 152-міліметрових гармат південну околицю Старої Миколаївки (колишньої Правдіївки). Ворог випустив 17 снарядів, один з них упав на території військового об’єкта, де зберігалась невелика частина боєприпасів. Як повідомляє прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС), українці відповіли загарбникам, знищивши 2 гаубиці агресорів і артилерійський склад.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, який відвідав українські позиції у зв’язку із загостренням ситуації, заявив, що впродовж останнього тижня зафіксовано найбільшу за останні півроку кількість обстрілів не лише позицій Збройних Сил України, а й населених пунктів.

Минулої доби окупанти відкривали вогонь 36 разів, з них 12 – з артилерії та мінометів. Найактивніші бойові дії відбулися у районах населених пунктів Луганське, Зайцеве, Новолуганське, Новоселівка, Новотороїцьке, Богданівка, Гранітне, Чермалик. А ще учора з гармат калібру 152-міліметрів та 120-міліметрових мінометів загарбники обстріляли місто Торецьк.

У лавах українців втрат не було. За даними розвідки, у ворога – 4 убитих та 5 поранених.

Світлина: наслідки ворожих обстрілів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply