Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Найбільш миролюбний підрозділ поліції

Автор:

|

Листопад 02, 2017

|

Рубрика:

Найбільш миролюбний підрозділ поліції

У його завдання входить запобігти конфліктній ситуації під час масових заходів, зупинити агресію. Але не гумовою палицею чи іншим спецзасобом, а добрим словом. Офіційно це називається превентивною комунікацією. Образно – діалогом, що здійснюється за принципом «Послухай і почуй»  Про створення такого відділу у своїй структурі повідомляє 2 листопада Головне управління Нацполіції міста Києва.

Наразі чисельність відділу – 12 осіб. Усі вони пройшли відповідні тренінги-семінари, організовані при сприянні Консультативної місії Європейського Союзу. Під час протестних заходів працівники групи комунікації роз’яснюють населенню правові наслідки ймовірних порушень закону, ведуть перемовини з організаторами акцій, прагнуть зняти напруженість у стосунках між людьми з протилежними поглядами, виступають у ролі активного слухача, а при потребі й досвідченого психолога. Окрім цього, попереджають про наміри та обов’язки поліцейських у разі загострення ситуації.

Ще новий підрозділ намагається працювати на випередження. А тому миролюбні поліцейські моніторять та аналізують інтернет-мережі на предмет запланованих масових заходів, оцінюють їх ступінь ризику та ймовірний настрій учасників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...