Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Надія Савченко знов у російському суді

Автор:

|

Жовтень 26, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко знов у російському суді

1026___02-2

Колишня бранка Кремля, а нині – народний депутат України 26 жовтня свій робочий день проведе у Москві. Вона запланувала відвідати Верховний суд Росії. Але тепер уже як вільна людина. Річ у тім, що ця інстанція сьогодні розглядає апеляцію на вирок українцям Миколі Карпюк та Станіславу Клиху. На своїй сторінці у мережі Facebook Надія Савченко написала: «По собі знаю як важливо коли в залі «суду», де ти сидиш у клітці, присутні українці. Коли є кому вигукнути: «Слава Україні!» і почути у відповідь: «Героям слава!». І тоді розумієш, що тебе не кинули свої і боротьба продовжується і з’являються сили».

Російські засоби масової інформації тримають цей візит під особливою увагою. Повідомили навіть з точністю до хвилини, коли Надія пройшла митний контроль. Приємно, що упізнаючи її, чимало москвичів залишають доброзичливі коментарі у соціальних мережах.

Нагадаємо, що наприкінці травня суд в Чечні визнав Миколу Карпюка та Станіслава Клиха винними в участі у бойових діях проти російських військових. Перший був засуджений до 22 з половиною років позбавлення волі, другий – до 20 років. Обидва твердять, що в Чечні ніколи не були.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply