Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 20, 2018

Надія Савченко закликає вчитися прощати

Автор:

|

Червень 07, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко закликає вчитися прощати

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 80

В ефірі «Радіо-Ера» 7 червня вона запропонувала провести прямі переговори з так званими «Донецькою/Луганською народними республіками» і спробувати знайти порозуміння. Навіть заявила про свою особисту готовність до участі у таких перемовинах.  При цьому народний депутат сказала: «Нам доведеться вчитися прощати… не все пробачається, але все потім вирішується і шліфується законами».

Втім, це лише перший з трьох кроків плану усунення конфлікту на Донбасі від Надії Савченко. Окрім цього вона вважає за необхідне продовжити санкції проти Росії, бо «ця країна ще досі не зрозуміла, що їй треба піти…». А третій крок процитуємо дослівно, без коментарів – «посміхнутися один одному і все вийде».

Несподівана ініціатива Савченко, яка прозвучала після відвідин нею зони АТО, викликала бурхливу реакцію у медіа середовищі. Вал коментарів особливо збільшився після того, як так зване керівництво самопроголошеної Донецької народної республіки підтвердило свою готовність до прямого діалогу з Києвом через депутата Надію Савченко, про що повідомило агенство “Інтерфакс”.

“Дійсно дивно, але поки тільки у пані Савченко з’явилася думка про необхідність прямого діалогу з представниками Донбасу, а саме це закріплено в Мінських угодах. Тому якщо Надія Савченко буде наділена всіма необхідними повноваженнями, ми будемо готові вести з нею діалог “, – заявив один  із лідерів сепаратистів Денис Пушилін.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...