Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 31, 2020

Надія Савченко вже в Україні!

Автор:

|

Травень 25, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко вже в Україні!

Nadya_

Майже два роки провела у російських тюрмах мужня українська льотчиця Надія Савченко. Ми з нетерпінням чекали її повернення, а воно сталося ось так несподівано. Раптом усі дізналися, що літак з нашою Героїнею приземлився в Бориспільському аеропорту!

Важко визначити число людей, які прийшли першими привітати на рідній землі дівчину, що вже стала символом української незламності в боротьбі з підступним ворогом. Їх ставало щораз більше. І Надія Савченко вийшла до цих людей і звернулася до них з пристрасними словами. Такими, яких не очікував ніхто. А найбільше – політики. Особливо ті, що вже прилаштовували її в якісь свої PR-схеми.

Отут і подумалося: а що ми фактично знаємо про неї? Що бачили, окрім коротких телесюжетів з імперського судилища і лакованого (чи то пак відфотошопленого) образу в пропагандистських листівках? Надя насправді інакша. Така ж як і ми, десятки мільйонів простих українців. Тільки з однією відмінністю. Ми мовчимо, а вона вміє промовляти пристрасно.

І ще подумалося. От чому ми такі? Мабуть тому, що масова пропаганда є не лише в Росії. До речі, а як її, нашу Надю, оцінюють там? Послухаймо, що сказав Андрій Окара – російський політолог з українським корінням: «Ця героїчна дівчина знає, що таке добро, і що таке зло. Але вона не знає, що таке – 250 відтінків сірого, в яких дуже добре розбираються всі українські політики». Це його думка. А є й інша. Ті політики справді можуть мати всі 250 відтінків. Однак це не зробить барвистою їхню сірість. Ми зараз здивовані тоном, пристрасністю, пасіонарністю Наді. Вони зараз спантеличені. З самого початку щось пішло не так…

Не наша вина, а наша біда, що ми тривалий час перебуваємо в пропагандистській схемі з різними відтінками сірого. Для Надії Савченко без вини проведені у в’язниці майже два роки були бідою. Бог, на щастя, завжди ласкою своєю компенсує страждання і терпіння. Надя ще не знає, що подарував їй світ неволі. Вона була вільною в думках, бо не чула і не бачила того, що кажуть і показують нам. В цьому її перевага. І тому вона здатна стати тим промінчиком, який порве сіру буденність. В усіх її двохсот п’ятдесяти відтінках!   .

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply