Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 15, 2019

Надія Савченко просить не задушити її любов’ю

Автор:

|

Травень 27, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко просить не задушити її любов’ю

160527085224_savchenko

Вона таки справді особлива, ця народна улюблениця, за яку ми так переживали, але якої не знали. Надія Савченко відкривається нам з усією властивою їй простотою. І за це ми любимо нашу Надю ще більше. А вона у відповідь: «Люди, я вас прошу, не задушіть мене своєю любов’ю…».

27 травня, після короткого відпочинку в Надії Савченко був перший робочий день. Як народний депутат України, вона побувала у Верховній Раді, оглянула у залі своє місце, яке її так довго чекало. А як звільнена з неволі бранка, дала свою першу прес-конференцію. З цієї нагоди у палаці «Україна» зібралося понад 200 журналістів. Там вони почули про любов та обійми і ще багато про що. Переказати її відповіді, щирі та емоційні, місцями з оригінальною лексикою, в короткій замітці неможливо. Обмежимося лише однією цитатою, яка багато в чому пояснює і її характер, і життєве кредо.

«Ще одне: зрозумійте, що я не дурна. Якщо ви побачите, що я комусь тисну руку, а у вас про цю людину своя думка. Зрозумійте, у мене про цю людину ще немає думки, тому що я цю людину не знаю. І тиснути руку по діловому, офіційно нескладно і перехожому, і в політиці в кулуарах – я не буду знати, що це за людина, я мало цікавилася нашими політиками”, –  сказала Надія Савченко і додала, –  «Але ви не думайте, що оце рукопотискання – ви сфотографували і вже десь написали – все, вони вже друзі – ні! Я розберуся, ви не переживайте».

Не переживаємо. Бо віримо!

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply