Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Надія Савченко пройшла «детектор брехні»

Автор:

|

Квітень 17, 2018

|

Рубрика:

Надія Савченко пройшла «детектор брехні»

Судово-психологічна експертиза з використанням поліграфа відбулася у вівторок, 17 квітня. Адвокат Надії Савченко Олег Соловей у коментарі для інтернет-видання  «Українська правда» наголосив: «Сьогоднішній день експертизи завершився, але чи завершилась експертиза загалом нам не сказали. Обіцяли про це повідомити упродовж двох днів».

За словами адвоката у цьому допиті було кілька незрозумілих нюансів. Наприклад, його чомусь відклали до вівторка, замість провести, як було обіцяно, у понеділок. Саме дійство мало відбуватися у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції. Але коли звинувачена туди приїхала, то дізналася, що допит проведуть у слідчому ізоляторі. Щодо її стану Олег Соловей повідомив: «Надія почувалась впевнено, шкодувала, що це не транслюють, щоб інші експерти мали змогу проаналізувати її відповіді та реакції. Але атмосфера була така, що під час запитань не можна було навіть ворушитись».

Нагадаємо, що 13 квітня допит Надії Савченко на поліграфі був призупинений через те, що вона голодує з 23 березня. Через це, як офіційно твердили, провести процедуру коректно було неможливо.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply