Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Надія Савченко була у Мінську не дарма?

Автор:

|

Грудень 14, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко була у Мінську не дарма?

1214___10-1

Принаймні такий висновок напрошується після її виступу 14 грудня в ефірі «Громадського». Жорстко критикована за участь у перемовинах з ватажками так званих «ДНР» та «ЛНР» депутатка заявила, що досягла таки з ними домовленості. Йдеться про обмін полоненими між сторонами за співвідношенням 1 до 4. Тобто, щоб визволити з неволі одного українця, доведеться відпустити чотирьох осіб, які вчинили злочини проти України.

Інтернет-ресурси найчастіше цитують ось це роз’яснення Надії Савченко: «Ми домовилися про те, що саме така кількість людей може бути обміняна. По списках це виходить 226 з українського боку і 52 людини з боку сепаратистів». Виявляється, саме така кількість живих людей є підтвердженою.

Зрозуміло, це повинно б змінити оцінки поїздки Надіі Савченко  до Мінська 7 грудня. Нагадаємо, що вона не спростовувала і не підтверджувала цього факту журналістам, але даючи свідчення Службі безпеки України, розповіла, що спілкувалася з лідерами сепаратистів Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким. Хоча не виключено, що ці перемовини таки були наперед погоджені. Адже не все можна розповідати у такій важливій справі.

На архівній світлині: колись такими сіті-лайтами «Батьківщина» Юлії Тимошенко додавала собі голосів, а тепер вже точаться розмови про виключення Надії Савченко з фракції.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...