Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Надія Савченко адаптовується працею

Автор:

|

Травень 28, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко адаптовується працею

Сава-foto

Фахівці твердять, що після ув’язнення потрібно пройти психологічну реабілітацію, адаптуватися, відновити сили. А Надія Савченко, ледь повернувшись на Батьківщину, працювала навіть у свій перший вихідний на волі..

І її вже не назвеш вчорашньою бранкою. Тепер про неї пишуть так: «Президент Петро Порошенко зустрівся з депутатом Верховної Ради, делегатом Парламентської асамблеї Ради Європи від України Надією Савченко» Сталося це у суботу, 28 травня. Говорили про санкції, звільнення українських в’язнів, представлення позиції України в Парламентській Асамблеї Ради Європи та Європейському Парламенті. Президент запропонував Надії відвідати ряд європейських країн та провести зустрічі з європейськими лідерами.

Того ж дня народний депутат Надія Савченко провела зустріч з помічником генерального секретаря, керівником офісу верховного комісара ООН з прав людини Іваном Шимоновичем. Саме він у 1992 році зумів домогтися, щоб Хорватія і Сербія здійснили обмін полонених за принципом «всіх на всіх».  Надія Савченко сподівається, що те ж саме вдасться зробити і у форматі Україна – Росія.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply