Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

Надії на потепління наразі заморожено

Автор:

|

Вересень 07, 2017

|

Рубрика:

Надії на потепління наразі заморожено

Йдеться про відносини між політичним керівництвом США і Росії. Reuters 7 серпня пише, що вони з’явилися у Москві з приходом у Білий дім Дональда Трампа. Адже той до перемоги на президентських виборах хвалив Володимира Путіна. Однак згодом  Конгрес прийняв новий закон про антиросійські санкції, а Кремль у відповідь зажадав скоротити чисельність американської дипломатичної місії.

Цей екскурс у недавнє минуле одна з провідних агенцій світу зробила не спроста. Приводом став доволі некоректний випад, який цього дня президент Росії зробив на адресу державного секретаря США. Виступаючи на пленарній сесії економічного форуму у Владивостоці, Володимир Путін нагадав, що Рекса Тіллерсона колись нагородили російським орденом «Дружби». А після цього заявив: «Але, судячи з усього, він потрапив у погану компанію і в іншу сторону трошки відрулює».

У 2013 році Володимир Путін нагородив Рекса Тіллерсона, який тоді очолював енергокомпанію Exxon Mobil, орденом за «значний внесок в зміцнення співпраці в паливно-енергетичному секторі». Повідомлень про реагування на цей вислів самого держсекретаря США наразі не надходило.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply