Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Над підприємством «Мотор Січ» нависла загроза

Автор:

|

Квітень 24, 2018

|

Рубрика:

Над підприємством «Мотор Січ» нависла загроза

Про це пише у вівторок, 24 квітня, інтернет-видання «Економічна правда». Служба безпеки України (СБУ) зараз вживає заходів, щоб перешкодити ймовірній диверсії.

Спершу уточнимо, що «Мотор Січ» – підприємство у Запоріжжі, яке розробляє, виготовляє, ремонтує та обслуговує авіаційні газотурбінні двигуни для літаків та вертольотів, а також промислові газотурбінні установки.

Отож, є інформація, що представники іноземної компанії розбудовують сучасний завод із виробництва авіадвигунів, на який планується перенести українське виробництво та передати технології. Прес-служба СБУ повідомляє: «Для реалізації цих намірів, всупереч українському законодавству, іноземцями здійснено опосередковану концентрацію контрольного пакета акцій «Мотор Січі», який наразі оформлено на шість офшорних компаній та фізичну особу». Зокрема встановлено, що продаж контрольного пакету акцій здійснювався на адресу фізичних осіб та компаній нерезидентів в обсягах менш ніж по 10%, у зв’язку з чим існують підозри про намагання зацікавлених осіб приховати власників істотної участі та реальних бенефіціарних власників покупців акцій.

Зазначимо, що попереднього дня працівники СБУ проводили обшуки у публічному акціонерному товаристві «Мотор Січ» у Запоріжжі.

Світлина: турбореактивний двигун виробництва «Мотор Січ».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply