Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

НАБУ цікавиться збагаченням генпрокурора

Автор:

|

Листопад 17, 2017

|

Рубрика:

НАБУ цікавиться збагаченням генпрокурора

Інтернет-газета «Українська правда» у п’ятницю, 17 листопада, повідомляє, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження за фактом ймовірного незаконного збагачення генерального прокурора Юрія Луценка. Інформацію підтвердила речниця відомства Світлана Оліфіра, зауваживши, що розслідування вже розпочато.

Пікантності цій ситуації надає те, що нинішнього очільника Генпрокуратури перевіряють за зверненням колишнього заступника генерального прокурора Рената Кузьміна. Принаймні, так він сам написав у мережі Facebook, оприлюднивши для підтвердження листа від НАБУ з повідомленням, що його заяву прийнято і розслідування розпочалося. Ренат Кузьмін  твердить, що це вже п’ята справа, порушена за його заявами проти Юрія Луценка.

У часи президентства Віктора Януковича Ренат Кузьмін займав посаду першого заступника генерального прокурора України. Вважається, що саме під його керівництвом були колись скеровані до суду справи щодо колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, які завершилися для обох тюремним ув’язненням.

About Author

news

  • Анастасія Лисенко

    Окрім Луценка треба ще й Порошенка з Гройсманом перевірити, адже саме вони є розсадниками корупції в Україні!

  • Максим Іваненко

    І як людина, проти якої порушено вже 5 справ, може обіймати пост генпрокурора?

  • Игорь Радько

    І що з того, що НАБУ почне перевіряти Луценка? Можна подумати, що їм дозволять розібратись до кінця в його незаконному збагаченні! Порошенко не дозволить цьому статись!

Loading...