Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

На захист нашої спільної Європи

Автор:

|

Вересень 16, 2016

|

Рубрика:

На захист нашої спільної Європи

04_0916-1

«Утримання Росією Криму має бути як тримати розпечене вугілля із Донбасу», – цитують 16 вересня інформагенції світу слова Петра Порошенка на зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES). Такі форуми відбуваються щорічно для обговорення актуальних процесів у світі та викликів, що стоять перед ним. Нинішня зустріч «Світ, Європа та Україна: шторми змін», що саме зараз проходить у Києві, є вже 13-ю по рахунку. В її роботі беруть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів з 20 країн світу.

У своєму виступі Президент України багато уваги надав російській агресії. На його думку, демократичний світ втрачає контроль над власними цінностями. Російська пропаганда прагне «влізти в голову» західній цивілізації, знову повертається таке поняття, як «зона впливу», Москва надумала збудувати «альтернативну» Європу, ознаками якої хоче бачити егоїзм, популізм та цинізм. Однак це не означає, що всі ці диявольські наміри збудуться.

«Просто неможливо бути Президентом країни,  яка перебуває у стані війни і не бути оптимістом, не можна виграти битву, не можна вести народ за собою, – сказав Петро Порошенко. – Я хотів би щоб всі європейські лідери залишалися оптимістами  і відігравали свою роль у захисті Європи. Ми зараз говоримо не про захист України, а про захист нашої спільної Європи».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...