Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 28, 2020

На Великдень у Львові побилися футболісти

Автор:

|

Травень 02, 2016

|

Рубрика:

На Великдень у Львові побилися футболісти

MICT_n__16-05-02__01_футбол

Матч, що відбувся 1 травня на «Арені-Львів» мав статус центрального у 24-му турі чемпіонату України. Зустрічалися донецький «Шахтарем» і київське «Динамо». Поєдинки між ними відзначаються особливою гостротою. Але цього разу її було аж забагато.

В якості господарів поля виступали гірники. Через російську окупацію Донецька вони проводять домашні матчі у Львові. І почуваються тут доволі впевнено, наче й справді у рідних стінах. Кияни нічого не зуміли протиставити суперникам і зазнали поразки з розгромним рахунком 0:3. А ще гру довелося перервати через бійку. У пошуках призвідців засоби масової інформації висувають різні версії. Залежно від своїх симпатій, одні називають винним киянина Андрія Ярмоленка, інші твердять про якусь провокацію Тараса Степаненка з «Шахтаря». Обидва, зауважимо, є гравцями основного складу збірної України.

Матч поновили після того, як суддя показав з півдесятка карточок найактивнішим учасникам бійки. В тому числі було два вилучення гравців. А ще суддя відправив у підтрибунні приміщення головного тренера донеччан румуна Мірчу Луческу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply