Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

На перемовинах у Мінську говорили про свята

Автор:

|

Грудень 20, 2017

|

Рубрика:

На перемовинах у Мінську говорили про свята

У середу, 20 грудня, у столиці Білорусі відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ). Подробиці досягнутих домовленостей виклала у мережі Facebook  речниця представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Сторони наголосили на необхідності забезпечення миру та спокою у зв’язку з прийдешніми Різдвяними і Новорічними святами. Домовилися про запровадження всеохопного, сталого та безстрокового режиму припинення вогню, починаючи з опівнічної пори 23 грудня 2017 року за київським часом. Також підтверджено прагнення здійснити до свят обмін утримуваних осіб, як і було домовлено раніше. При цьому були присутні й висловили свою згоду представники окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Водночас Українська сторона висловила обурення одностороннім відкликанням Росією своїх представників із Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), а також відновленням обстрілів незаконними збройними формуваннями населених пунктів.

Світлина: представник України у ТКГ Леонід Кучма, Мінськ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply