Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

На месу Понтифіка прийшли понад 100 тисяч вірян

Автор:

|

Вересень 23, 2018

|

Рубрика:

На месу Понтифіка прийшли понад 100 тисяч вірян

Папа Римський Франциск, що другий день перебуває з апостольським візитом у Литві, у неділю, 23 вересня, провів публічне богослужіння у місті Каунасі. За оцінкою організаторів, на службу прийшли понад 100 тисяч осіб. Люди почали збиратися задовго до початку меси.

У своїй проповіді Понтифік вшанував пам’ять жертв нацистського режиму і радянської окупації. «У старших поколінь ще залишилися шрами, отримані в період окупації, туга за депортованими, болісна невідомість про тих, хто так і не повернувся, а також сором за тих, що були донощиками і зрадниками. Каунас знає про це. Підтвердити це може вся Литва, яка все ще здригається при згадці про Сибір або гетто Вільнюса і Каунаса», – цитує слова Папи Римського «Deutsche Welle». Папа Франциск також закликав дбати про соціально вразливі групи людей, зокрема етнічні меншини, і не піддаватися честолюбству.

Напередодні у Каунас прибуло понад тисячу прочан з України, Білорусі, Польщі, Латвії і Росії, які були розміщені у школах. Впродовж своєї Апостольської поїздки країнами Балтії глава Римсько-католицької церкви 24 вересня відвідає Латвію, а Естонію – 25 вересня.

Світлина DPA: Папа Римський Франциск на богослужінні в Каунасі

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply