Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

На кордоні гібридних загроз потрібні вартові

Автор:

|

Травень 11, 2018

|

Рубрика:

На кордоні гібридних загроз потрібні вартові

У п’ятницю, 11 травня, міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас повідомив, що солдати бундесверу і далі будуть перебувати на території країн Балтії для стримування можливої ​​російської агресії. Про це йшлося під час його зустрічі з очільниками зовнішньополітичних відомств Латвії, Естонії та Литви, яка відбулася у литовській Паланзі.

Реагуючи на загострення відносин з Росією, Північноатлантичний альянс у липні 2016 вирішив скерувати близько тисячі солдатів до балтійських країн і Польщі. Це стало найбільшим перекиданням військових на схід Європи з кінця холодної війни. З лютого 2017 року близько 450 військовослужбовців бундесверу перебувають на військовій базі у литовському містечку Рукла, приблизно за 100 кілометрів від кордону з Росією. Весь цей час німецькі винищувачі брали участь в патрулюванні повітряного простору країн Балтії. Гайко Маас заявив, що ця практика буде продовжена.

Втім, уряди Естонії, Литви і Латвії хотіли б отримати ще більше військової підтримки, про що вони мають намір заявити на саміті НАТО, який відбудеться у липні 2018 року в Брюсселі.

Світлина: міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply